В Єгипті ентузіасти з числа місцевих студентів-механіків вирішили покращити життя людей з особливими потребами. Вони розробили экоавтомобиль, що дозволяє безпечно і комфортно переміщатися по міських вулицях. Моторизований автомобіль з сонячною батареєю розробили в Університеті Хелвана в Каїрі, розповідає Vanguardngr.

Студенти кажуть, що їх триколісна машина дасть можливість інвалідам відчути себе незалежними. Творці були зацікавлені в тому, щоб автомобіль не вимагав великих витрат на обслуговування, тому вони встановили на даху сонячну батарею. Вона заряджає двигун.

«Ці люди не можуть рухатися, у них є тільки вибір між нормальним кріслом і ручним кріслом-коляскою, і їх швидкість дуже невелика. Вони не можуть взаємодіяти з суспільством, і це може вплинути на них. Авто допоможе їм знайти робочі місця або відправитися в інші місця при необхідності», — пояснив студент і член команди Гофран Сайед.

«Ми подивилися на те, що є на ринку, і що робить країна для людей з обмеженими можливостями. І виявили, що є електричні інвалідні крісла або ручні інвалідні крісла. Але вони не дозволяють людям переміщатися на великі відстані. Тому ми вирішили зробити триколісну машину», — кажуть творці.

Популярні новини зараз
"Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Ухилянтам готують суворі обмеження: зроблять все, щоб йшли до ТЦК Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною
Показати ще

Автомобіль дуже компактний, але в той же час зручний. Щоб користуватися авто, не потрібна допомога в управлінні. Триколісний автомобіль також оснащений аварійною системою, яка допомагає водієві в разі технічної несправності.

Студенти отримали фінансування і підтримку від низки спонсорів і фондів, зібравши 28 тис. єгипетських фунтів — $1500, щоб закінчити будівництво свого винаходу. На даний момент молоді інженери вдосконалюють проект, а потім постараються залучити великий капітал для масового випуску автомобіля для інвалідів.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про історію українського студенства