Мати власного кравця в наші дні велика розкіш. Більшості доводиться купувати готову одяг. Важко заперечувати, що підібрати одяг, який ідеально відповідала всім параметрам тіла, не так просто. Розміри є усередненими і у кожного магазину свої власні лінійки, в кінцевому підсумку дуже просто зробити не зовсім підходящу покупку. Іноді пошук підходящого одягу перетворюється на біг з безліччю перешкод. Однак, як повідомляє портал Файна Ідея, проблема може бути вирішена за допомогою нового суперкостюму. Новинку розробила компанія ZOZOSUIT. Розумний костюм визначає необхідні параметри вашого тіла і є першим прикладом використання в одязі гнучкої електроніки.


ZOZOSUIT пропонує спеціальний костюм, який заміряє тіло носія за 15000 параметрами за кілька секунд. Всі дані він відправляє на спряжений смартфон. За твердженнями розробників, спираючись на дані, отримані з вимірювання користувача можна підібрати в будь-якому магазині одяг, що ідеально сидить по тілу.

Костюм створений компанією можна назвати проривним, так як на даний момент це перший широкомасштабний досвід використання гнучкої електроніки в одязі. Подібний винахід позбавить любителів стильно виглядати від безлічі зайвих клопотів і стане справжнім порятунком для людей, які відчувають стрес від тривалого перебування в магазинах.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що потрібно знати про татуювання