Велосипед поступово повертає свою популярність. Для цього є кілька причин. Він екологічний, благотворно впливає на здоров'я і не витрачає паливо. Однак труднощі виникають при перевезенні та зберіганні цього виду транспорту. Велосипед, а особливо його колеса займають досить багато місця. Дизайнер Андре Моцеллин розробив складане колесо. За його задумом, колесо має стати універсальним і підходити також і для інвалідних крісел. Як повідомляє портал New Atlas, складане колесо дозволяє економити до 60% місця.

Колесо, яке розробив Андре має стандартний діаметр 26 дюймів. У нього, при цьому, особлива модульна конструкція обода. Його підтримують спиці-поперечини, які за необхідності складаються до центру колеса. Це зменшує займане колесом місце на 60%, каже винахідник. При цьому він зазначає, що колесо не тільки функціонально, але й красиво. У складеному стані вона являє собою дизайнерську прикрасу інтер'єру, вважає він.

Але функціональність все ж на першому місці. Новий дизайн повинен підштовхнути виробників велосипедів або інвалідних крісел до зміни цих пристроїв. Якщо раніше створення повноцінного складного велосипеда або того ж крісла заважали колеса, від яких не можна було позбутися, то зараз проблема вирішена. Дизайнери велосипедів можуть враховувати це і створювати складні моделі, знаючи, що колеса більше не перешкода.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про вплив велосипеду на чоловіче здоров'я

Популярні новини зараз

Зубожілі українці економлять на хлібі, яйцях і картоплі

Віддають за безцінь: ціни на виноград в Україні б'ють рекорди, дешевше тільки задарма

Українцям розповіли лайфхак, як заощадити на комуналці: "Вистачає на зимовий період"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще