У понеділок, 30 липня, по всьому світу спостерігаються проблеми в роботі месенджера Telegram. Збій роботи популярного месенджера відчули на собі і українці.

Збій роботи Telegram показав сервіс Downdetector, який відслідковує роботу популярних інтернет-ресурсів.

Збій стався в понеділок близько 20:00 мск. Найбільше з проблемами стикаються європейські користувачі, зокрема, в Італії, Іспанії, Великобританії, Франції, Німеччині, Нідерландах. Про збої також повідомляють користувачі з України, Польщі, Румунії, США та інших країн. В Україні користувачі також нарікали на збої в роботі месенджера.

Згідно з даними сервісу Downdetector, найчастіше користувачі (44%) повідомляють про неможливість підключитися до Telegram, ще 38% відчувають проблеми з відправкою і одержанням повідомлень, 16% не можуть увійти в свої акаунти в месенджері.

Цього місяця це вже третій збій у роботі месенджера.

Популярні новини зараз

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

Показати ще

Нагадаємо, тиждень назад – 22 липня користувачі популярного месенджера Telegram вкотре поскаржилися на збої в його роботі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", серйозний збій стався у роботі популярного месенджера Telegram 1 липня - багато користувачів не змогли зайти до своїх облікових записів.

Також "Знай.ua" писав, що Telegram потішив оновленням: команда месенджера представила Passport - механізм авторизації в сервісах, для входу в який потрібні персональні дані людини.