Дуже серйозний збій нещодавно стався у роботі популярного месенджера Telegram. Багато користувачів не змогли зайти до своїх облікових записів.

Про це стало відомо завдяки повідомленням користувачів в соціальних мережах та повідомленням українських ЗМІ.

За даними мережевих експертів, 47% ті, хто повідомим про збій скаржилися на відправку і отримання повідомлень, 42% — на з'єднання з сервером і 10% не могли увійти до свого аккаунта в месенджері.

З інтерактивної карти збою стало відомо, що він стався в основному у користувачів в країнах Європейського союзу, Росії та Ізраїлі. Попередній глобальний збій стався у Telegram 27 червня: тоді про проблеми з підключенням заявили 78% користувачів, 21% заявили про неможливість отримати або відправити повідомлення.

Популярні новини зараз
Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

В Україні збій у роботі Telegram зафіксовано в Києві, Харкові, Одесі, Полтаві, Дніпропетровську, Запоріжжі. Крім того, проблеми з доступом до Telegram були зафіксовані в РФ, Білорусі, Італії, Нідерландах.

У квітні нинішнього року в роботі месенджера Telegram стався масштабний збій, який стосувався користувачів у ряді країн Європи і Близького Сходу.

Тоді засновник компанії Павло Дуров попереджав, що користувачі в Європі протягом кількох годин можуть зазнавати труднощів через перегрів серверів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що додаток для обміну повідомленнями WhatsApp презентував нову функцію Broadcast Only, яка дозволяє адміністраторам групових чатів створювати канали для читання. Це дозволить користувачам отримувати інформацію у вигляді оголошень новин, як у Telegram.

Для того, щоб активувати функцію потрібно зайти до вкладки "Інформація про групу", натиснути на "Налаштування групи", потім на "Надіслати повідомлення", де слід вибрати пункт "Тільки адміністратори".

Звичайні користувачі зможуть залишатися в групі, однак відправити смс або картинку вони не зможуть. Група в цьому випадку стає односпрямованим потоком інформації, де невелика кількість адміністраторів може транслювати її на аудиторію до 256 користувачів.

Як повідомляв портал "Знай.uа" Роспатент дозволив Павлу Дурову зареєструвати в Росії товарний знак "Телеграма". Раніше відомство не дозволяло це зробити через схожість зі словом "телеграма".