Команда месенджера Telegram представила Passport — механізм авторизації в сервісах, для входу в який потрібні персональні дані людини (наприклад фінансові сервіси та процедури ICO). За їх словами, цей механізм захищений end-to-end шифруванням, а в майбутньому всю інформацію з Passport планують перенести в децентралізовану хмару.

"Незабаром ми додамо в Telegram Passport сторонню верифікацію. Таким чином, деяким сервісам навіть не потрібно буде запитувати самі дані. Замість цього вони зможуть покластися на те, що обліковий запис Telegram перевірений, а людина, що його використовує, реальна", - повідомили в компанії

З допомогою Telegram Passport користувачі зможуть безпечно передавати сервісам не тільки свої електронні адреси і номери телефонів, але і фізичні адреси і скани паспортів. При цьому для доступу до даних з боку користувача буде потрібно ввести пароль від месенджера Telegram.

Першим сервісом з використанням Passport став сайт ePayments.com. Представники месенджера також опублікували керівництво по тому, як підключити свій ресурс до нового методу.

Популярні новини зараз

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Раніше повідомлялося, що YouTube встромив ніж у спину користувачів. Користувальницький інтерфейс YouTube сильно змінився за останній рік, як на мобільних пристроях, так і на ПК. Однак, редизайн викликає проблеми з деякими браузерами.

За словами Кріса Петерсона, менеджера технічних програм в Mozilla, продуктивність YouTube як на власному Firefox, так і на Microsoft Edge приблизно у 5 разів повільніша, ніж у Google Chrome. Він повідомляє, що це може бути пов'язано з реорганізацією Google служби, що використовує бібліотеку Polymer.

Нагадаємо, Google показала систему захисту інформації, яку неможливо зламати.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Facebook йде на дно разом з Цукербергом. Виявилося, що відомий мільярдер втратив свій капітал за кілька хвилин.

Також "Знай.uа" писав, що нейромережа Google загладить всі ваші помилки.