Продукція компанії Apple ніколи не була дешевою. Тим не менш Apple вдалося створити імідж компанії, яка робить настільки якісні та іміджеві продукти, що люди готові простояти в черзі за ними не один день. І все заради того, щоб стати одним з перших володарів гаджета від Apple. Проте цінники деяких продуктів здивують навіть самих затятих фанатів продукції Apple.

Ювілейний Macintosh (1997) - 11 000 $

Ювілейний Macintosh, присвячений двадцятиріччю легендарної лінійки комп'ютерів був випущений в березні 1997 року і став справжнім витвором інженерного і дизайнерського мистецтва. По суті, його можна вважати родоначальником настільних iMac.

Вартість його становила на страті продажу 7499 доларів, що в перерахунку на сучасні гроші з урахуванням інфляції становить близько 11 000 доларів. За ці гроші Apple надавала користувачам сучасний пристрій з рідкокристалічним дисплеєм, процесором PowerPC, акустичної системою Bose з зовнішнім сабвуфером і клавіатурою оббитою натуральною шкірою. А для посилення відчуття елітарності доставляли комп'ютер користувачам на лімузині.

Однак все це не справило на покупців належного ефекту і комп'ютер припадав пилом на складах. Щоб хоч якось розпродати пристрій, Apple протягом року знизила вартість до 2000 доларів.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника
Показати ще

Macintosh Portable (1989) - 14 300 $

Перший "портативний комп'ютер Macintosh Portable Apple випустила у вересні 1989 року. Правда важив він близько восьми кілограмів та за своїми габаритами був не таким вже і портативним.

Коштував переносний Macintosh Portable 7300 доларів, що на сучасні гроші становить близько 14 300 доларів

Apple Laser Writer (1985) - 16000 $

По суті, принтер Apple Laser Writer можна назвати родоначальником мережевих принтерів. Його могли використовувати одночасно до дванадцяти комп'ютерів Macintosh. Повноцінно включили принтери в локальну мережу тільки через кілька років. Крім цього, Apple Laser Writer був першим масовим лазерним принтером.

Можливо саме з цих причин Apple поставила на нього цінник в 6995 доларів, тобто близько 16 000 доларів в перекладі на сучасні гроші.

Apple Watch Edition (2015) - 17 000 $

Смарт-годинник Apple Watch компанія представила в 2015 році і ціна за базову модель становила 349 доларів. А для тих, кому необхідно показати свій статус, Apple запропонувала спеціальні версії Watch Edition.

Ціна на Apple Watch Edition починалася від 10 000 доларів за версію в золотистому корпусі і досягала 17 000 доларів за версію, корпус якої був покритий 18-каратним жовтим або рожевим золотом

Apple Lisa (1985) - 24 000 $

Комп'ютер Apple Lisa був названий на честь дочки Стіва Джобса, яку він довгий час не визнавав. Комп'ютер призначався для дому, пропонував зручний графічний інтерфейс і управління мишею. І неймовірний цінник.

Вартість Apple Lisa становила 9995 доларів, що в перерахунку на сьогоднішні гроші з урахуванням інфляції становить близько 24 000 доларів.

Дивись демонстрацію роботи Apple Lisa:

Раніше портал Знай.uа повідомляв, що вартість компанії Apple побила історичний рекорд.