Компанія Apple надає доступ до своїх сервісів та магазину додатків App Store в багатьох країнах світу. Але в деяких країнах можуть бути недоступні які-небудь програми з-за різних обмежень.

Наприклад, музичний сервіс Spotify офіційно не представлений в Україні та Росії, і завантажити його додаток з App Store для цих країн не вийде. Хоча зареєструватися на самому сервісі Spotify можна досить легко. Але для скачування його додатка на iPhone, iPad або іншому iOS пристрої, знадобиться американський Apple ID. Зробити це можна досить просто і швидко.

Дивись як безкоштовно та без банківської картки зареєструвати американський Apple ID на комп'ютері:

Як створити американський Apple ID на iPhone або іншому iOS пристрої:

Популярні новини зараз

Melovin поскаржився на Ілону Гвоздьову після скандалу на "Танці з зірками": "Чекали її по 6 годин..."

Олександр Пікалов розлучився з дружиною після 18 років шлюбу: історія кохання головного байкера "Квартал 95" і куми Зеленського

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще

В американському Apple ID деякі ігри та програми виходять раніше, ніж в магазинах інших країн. Трохи ширше і асортимент додатків завдяки ексклюзивних ігор і програм, які недоступні в інших країнах. Але є у нього і недолік - музика і фільми можуть виявитися для американського Apple ID трохи дорожче. Тому багато користувачів заводять американський Apple ID в якості другого і перемикаються на нього при необхідності скачати ексклюзивну гру або додаток.