Найбільша японська корпорація Toyota вирішила профінансувати стартап, який займається створенням літаючого авто. У проекті беруть участь 30 осіб на добровільних засадах.

Представники компанії заявили, що вкладуть у проект 40 мільйонів єн (375 тисяч доларів), якщо побачать готову технологію. Стартап називається Skydrive, його учасники хочуть створити автомобіль, який працюватиме за принципом дрона, на роторних двигунах. Саме цей проект вважається найуспішнішим у сфері створення літаючого транспорту.

Інженери розраховують запустити літаюче авто вже до 2020 року: до початку Олімпіади, яка пройде в Токіо. Згідно з проектом, апарат оснастять чотирма пропелерами і трьома колесами. Він зможе підійматися до 10 метрів над поверхнею землі і розганятися до 100 км на годину. Очікувані габарити - 2,9 на 1,3 метра.

Це не єдиний стартап, який обіцяє швидку появу літаючого авто. Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що команда AeroMobil пообіцяла до 2020 року випустити в продаж свій проект.