Японський автовиробник Toyota представив своє бачення літаючого автомобіля майбутнього. Проект отримав кодову назву SkyDrive.

Виробник обіцяє представити його повноцінну версію вже до початку Олімпійських ігор в Токіо в 2020 році. Біьш того, планується, що автомобіль візьме участь в церемонії відкриття Олімпіади – доставить вогонь і підпалить факел.

Польоти цієї машини майбутнього забезпечить технологія з використанням декількох роторів, схожа на застосовувану в більшості сучасних безпілотників. А це означає, що SkyDrive зможе вертикально злітати і приземлятися.

SkyDrive – це одномісний триколісний автомобіль, обладнаний чотирма роторами. Довжина машини - 2,9 метра, ширина - 1,3 метра. Якщо концепт сильно не змінять, то SkyDrive стане найменшим літаючим автомобілем у світі.

Популярні новини зараз

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек віддалися пристрасним поцілункам просто на вулиці, правду не приховати

"Мій янгол": 18-річна донька Віталія Кличка вже може шукати нареченого, мама показала свою красуню

Віктор Павлік показав, як молода дружина заковтує сосиску: "Смакота"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

При їзді по дорозі автомобіль зможе розганятися до 100 кілометрів на годину, а заявлена швидкість переміщення повітрям досягає 150 кілометрів на годину при мінімальній висоті польоту в 10 метрів.

У розробці машини бере участь величезна кількість інженерів, при чому не лише зі сфери автомобілебудування, але й з аерокосмічної галузі.

Перший дослідний зразок автори планують випустити найближчим роком.

Як писав раніше "Знай.ua", Toyota вклала в SkyDrive 42,5 мільйони японських ієн ($375 тисяч).