Житель Кургану подав у Тверський суд Москви позов до компанії Apple з вимогою надати йому доступ до смартфону iPhone 5, який він придбав на ринку, в точці, яка торгує б/у телефонами.

Повідомляється, що чоловік не зміг скористатися апаратом режиму "Знайти iPhone", який спрацьовує в разі втрати телефону і зареєстрованому колишнього користувача на девайсі.

Спочатку він звернувся в сервісний центр, однак йому відповіли, що розблокувати пристрій може тільки перший власник, і що, можливо, апарат був вкрадений, а власника знайти неможливо.

Тоді новий власник смартфона звернувся в суд.

У Тверському суді Москви прокоментувати ситуацію не змогли, зазначивши, що для надання інформації необхідно знати прізвище позивача.

Нагадаємо, що нові смартфони від Apple планує здешевити нові моделі iPhone за рахунок LCD-екранів.

Запланований раніше перехід на екрани OLED відкладався із-за низького попиту на дорогі моделі. Тому корпорація Apple розробила для нових моделей iPhone більш дешеві LCD-екрани. Таким чином керівництво компанії планують збільшити низький попит на iPhone X з-за його високої ціни.

Про це повідомили джерела The Wall Street Journal. Співрозмовники, близькі до поставок Apple, повідомили, що планується, що моделі смартфонів з більш бюджетними LCD-екранами становитимуть більшість у продажах лінійки iPhone, які будуть випущені восени 2018 року, такі екрани мають намір використовувати і в наступному році.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія Apple планує вдосконалити ряд своїх відомих моделей, змінивши роз'єм для зарядки і передачі даних в смартфонах iPhone і планшетах iPad нового покоління. Про це повідомляє портал Digitimes з посиланням на постачальників обладнання.

За інформацією джерел, виробники планують оснастити нові моделі портом USB-C замість нинішнього Lightning. Відзначається, що компанія Apple представила роз'єм Lightning шість років тому - в 2012 році. Такий тип роз'єму зараз вже використовується в комп'ютерах MacBook.

Представники галузі вважають, що прихід USB-C в смартфони Apple прискорить впровадження цього роз'єму іншими виробниками смартфонів.