Адам Чайер, творець голосового помічника Siri, вважає, що через десять років взаємодію машин і людини буде відбуватися за допомогою голосових команд. Як передає Venturebeat, всі необхідні технічні передумови для повсюдного впровадження голосових інтерфейсів вже створені.

Відповідно, філософії Чайера, кожні 10 років в світі комп'ютерів і гаджетів з'являються нові найголовніші тренди, які визначають майбутнє . У 1980-х це були персональні комп'ютери, в 1990-х почав зароджуватися інтернет, в 2007 з'явився iPhone, який визначив вигляд смартфона. Наступним трендом, який визначить майбутні 10 років комп'ютерної техніки, стане природна голосова взаємодія, вважає Чайер.

Великі компанії щорічно витрачають мільйони на розробку голосових інструментів. І це дає свої результати. Так, наприклад, розумні колонки освоїли вже не менше 15 тисяч корисних функцій. Користувачі повідомляють, що ці навички віртуальних асистентів виявляються досить корисними. Сьогодні вони стежать за комфортом домашнього побуту своїх господарів і незабаром з'являться в автомобілях.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про самогубство робота

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще