Інтернет дав людям небачені до цього можливості. Тепер за лічені секунди ми можемо зв'язатися з людиною, що знаходиться на іншому кінці планети. Але разом з тим інтернет стає майданчиком для пропагування людиноненависницьких ідей. За останній рік під тиском громадськості і національних урядів соціальні мережі зробили ряд кроків, покликаних зупинити розпалювання ненависті на популярних платформах. Однак, як повідомляє сайт internetua, загальні правила не розповсюджуватимуться на ряд високопоставлених осіб.

Соціальна мережа Twitter повідомила, що не буде блокувати облікові записи "світових лідерів", щоб зберегти доступ до інформації. Про це сказано в офіційній заяві, опублікованій у блозі компанії. Заяву було зроблено після вимог деяких користувачів заблокувати аккаунт президента США Дональда Трампа, який нібито погрожував Північній Кореї ядерною зброєю.

"Блокування світового лідера з Twitter або видалення його спірних повідомлень приховають від людей важливу інформацію, яку повинні бачити і про яку варто дискутувати... Ми працюємо над тим, щоб зробити Twitter найкращим місцем для вільного обговорення всього, що має значення. Ми вважаємо, що це найкращий спосіб допомогти нашому суспільству досягти прогресу", — йдеться в повідомленні. Всього в світі налічується близько 300 мільйонів користувачів Twitter. З них більше 46 мільйонів читають сторінку американського лідера.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про значення соціальних мереж в майбутньому

Популярні новини зараз
Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще