Житель Китаю розбурхав мережа своїм відео про плащ-невидимку. Подібний елемент гардеробу користувачі могли бачити у фільмах про Гаррі Поттера. Після нетривалих маніпуляцій, чоловік загортається в прозору тканину і перестає бути видимим. Як повідомляють Известия, схожі розробки і справді ведуться, однак вони ще далекі від завершення. Скоріш за все на відео фейк. Тим не менш, на відео купилися навіть представники китайської поліції.

Стверджується, що це новий продукт, зроблений у Китаї і що тканина "відображає світлові хвилі". Серед тих, хто прокоментував побачене диво, був і Чен Сіку — заступник голови відділу кримінальних розслідувань при Міністерстві громадської безпеки КНР. Він зазначив, що подібна тканина була б корисна при військових спецопераціях. Але висловив занепокоєння — чи не скористаються нею злочинці.

Однак фахівці стверджують, що відео — підробка і що воно відредаговано за допомогою комп'ютерних ефектів, які давно використовуються в Голлівуді. І що "плаща-невидимки" в дійсності не існує, хоча розробки в цьому напрямі ведуться вже тривалий період часу.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про чоботи-скороходи

Популярні новини зараз
Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують Представник Великобританії на Євробаченні-2022 пішов стопами Олега Псюка з Kalush Orchestra: не вистачає тільки вишиванки Оля Полякова в патріотичному вбранні стала втіленням статуї Свободи для українців: "Краса неймовірна" Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..."
Показати ще