Bjarke Ingels Group (BIG) представила концепт нового спортивного стадіону або розважального центру для міста Остін, США. Незвичайна будова буде включати в себе простір для проведення футбольних матчів, змагань з баскетболу, родео, тут також знайдеться місце для магазинів і ресторанів.

Проект, що отримав назву East Austin District, зможе самостійно забезпечувати себе електроенергією, так як дах будівлі буде повністю покритий сонячними батареями.

Більш 120 тисяч кв. м стадіону East Austin District спроектовані в співпраці з професійними інженерами, а вся конструкція виконана у вигляді шахової дошки.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій з омолодженим обличчям зібралася в Київ, але її не впізнали: сама на себе не схожа

Білецький заявив, що Україна не зможе скористатися ізраїльською системою «Iron Dome»

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще

Стадіон включатиме понад 40 000 місць під відкритим небом, призначених для перегляду великомасштабних матчів з футболу і регбі, а також музичних фестивалів та інших значущих подій.

Вісім затишних дворів будуть затиснуті між будинками стадіону. Це створить більш невимушену обстановку на території всього стадіону, тому що організатори будуть заохочувати збір людей, відпочинок і живу музику в цих дворах. Планується також побудувати всередині стадіону ринки, театр, готель і торгові приміщення.

Вся дах East Austin District буде покрита сонячними панелями, що дозволить йому існувати автономно від електричної мережі. Представники фірми BIG кажуть, що надлишкова енергія буде передаватися в місто.

Раніше група біологів під керівництвом Джона Хілдбранда (John A. Hildebrand) з Інституту океанології Скріппса (Сан-Дієго, Каліфорнія) провела аналіз сигналів, які записувалися протягом двох-трьох років. За цей час накопичилося близько 50 мільйонів сигналів.

Для вирішення цієї проблеми вони вирішили застосувати машинне навчання, що означало, що машина повинна сама, без налаштувань вчених, розпізнати характер звуків.

Раніше портал "Знай.ua" повідомив, що вчені розкрили терміни загибелі Землі.