Українські розробники зібрали на платформі Kickstarter необхідну суму, що дозволить запустити у виробництво їх нової гарнітури.

Про це повідомляє AIN.ua. Новинка отримала назву Hushme. Це гарнітури, яка робить розмови по телефону нечутними для оточуючих.

Для втілення в життя свого проекту розробники зібрали 70 тисяч доларів. Гроші вони отримали за три дні до закінчення збору коштів.

Гарнітура Hushme синхронізується з будь-якими моделями смартфона і робить телефонну розмова потайною для оточуючих. Розробка знайшла підтримку у суспільства. Стартап профінансували 273 інвестори на Kickstarter.

Всі зібрані кошти команда витратить на запуск виробництва. Планується створити прес-форму і розробити упаковку. Крім того, необхідно доопрацювати мобільний додаток для гарнітури. Також розробка повинна пройти процес сертифікації.

Популярні новини зараз

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

ПриватБанк, Укрсиб і Монобанк: список "колючок" для боржників збільшився, кому дозволили блокувати рахунки

Віктор Янукович молить Київ про допомогу і не хоче відмовлятися від президентського крісла: "У страху перед..."

Віктор Ющенко розповів про загибель сім'ї і розчарувався у владі: "Я прошу Господа... від демона"

Показати ще

"Є також ще деякі завдання по фіналізації електроніки і механіки – потрібно зробити і випробувати ще кілька прототипів перед тим як запускати виробництво", - розповів засновник конструкторського бюро ARTKB Алекс Нестеренко.

Остаточна версія гарнітури повинна з'явитися в липні 2017 року. Налагодити масове виробництво команда має намір в жовтні, а перші клієнти отримають свої замовлення в грудні.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, один з творців операційної системи Android Енді Рубін має намір скласти конкуренцію Google в ніші очок віртуальної реальності.