Дослідники з США (Northeastern University) протягом року досліджували теорію, за якою смартфони прослуховують своїх користувачів. Вони не виявили жодного доказу прихованої активації мікрофонів, але з'ясували, що смартфони можуть спостерігати за діями користувачів, що не змінює суті.

Як виявилося, з 17 260 додатків, які брали участь у дослідженні, близько 9 тисяч мали доступ до камери і мікрофону, що в теорії підтверджувало можливість прослушки людини. Вчені запустили на смартфонах автоматичну програму, яка взаємодіяла з додатками і фіксувала дані, які ті відправляють в мережу.

Навіть через рік безперервного моніторингу додатків, дослідники не знайшли доказів, що додатки таємно активували мікрофон: ні одна програма не відіслала жодного аудіофайлу на сторонній домен.

Популярні новини зараз
Грудневі надбавки: хто із пенсіонерів отримає приємний бонус до пенсії Ціни тануть - запаси зростають: в Україні оновили вартість яєць, солі та макаронів Помер зірковий учасник "Голосу країни-11", який вразив усіх "Журавлями" The Hardkiss Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один
Показати ще

Нагадаємо, що Apple незабаром може використовувати LG в якості альтернативного постачальника для своїх OLED-панелей, які використовуються в пристроях iPhone X.

Компанія LG в якості вторинного постачальника допоможе прискорювачам OLED-технологій з технологічним гігантом швидше створювати свої девайси, при цьому скоротивши витрати. Раніше Apple покладалася виключно на Samsung, для поставки OLED-дисплеїв, однак компанія зажадала занадто велику суму за свої послуги.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що недорогі китайські батареї для смартфонів можуть стежити за своїми власниками. Про це повідомили експерти з безпеки з Великобританії. Повідомляється, що зловмисники можуть додати мікрочіп для стеження в такі батареї-шпигуни і поширювати їх на популярних китайських інтернет-магазинах за низькою ціною, або навіть неофіційні сервісні центри з ремонту смартфонів.

Низька ціна завжди буде головної причини покупки небезпечної батареї. Якщо ви встановили китайську підробку замість оригінальної батареї, то зловмисники отримають прямий доступ до вашого смартфона або планшета, і може навіть зчитувати дані з вашої банківської картки, галереї, і паролі.

Експерти з безпеки рекомендують не економити на китайських копіях, а використовувати сертифіковані акумулятори для своїх смартфонів, або ж користуватися послугами перевірених сервісних центрів.