Він робот або прибулець: Цукерберга запідозрили в неземному походженні

поділитись
Цукерберг точно щось приховує

11 квітня голова Facebook Марк Цукерберг вперше виступив на відкритому слуханні в Конгресі США. Причиною став скандал з великої витоком особистих даних користувачів соцмережі: за даними ЗМІ, інформацію практично про 100 мільйонів чоловік незаконно передали компанії, допомагала Трампу на виборах 2016 року.

 

 

Відкрите засідання транслювали по основним американським каналам, і виступ Цукерберга привернуло увагу багатьох людей. Користувачі соцмереж з перших же секунд зайнялися цікавою справою: вони почали шукати докази, що засновник Facebook насправді не людина.

 

Нагадаємо, що "Цукерберг робот" — це древній мем, якому навіть присвячений окремий розділ на Reddit. А підприємець постійно дає конспірологам нові приводи для обговорення.

 

До осені 2017 року у користувачів вже набралося кілька доказів "внеземного походження" Цукерберга. А з-за виступу в Конгресі у них з'явилися нові аргументи.

 

Йому потрібна додаткова батарея.

 

 

Ріст Цукерберга — близько 170 сантиметрів. Можливо, саме тому він приніс на слухання спеціальну подушку, яку поклав на крісло. Але блогерів не обдурити: вони відразу зрозуміли, що це зовнішній акумулятор. Враховуючи, що засідання тривало більше чотирьох годин, ця модель Цукерберга могла і розрядитися.

“„Марк 3000 стандартний заперечує робот“ вміло імітує людину, але шкіру ще належить поліпшити! Він поставляється з необов'язковим акумулятором", - повідомив один з користувачів Twitter.

Він імітує людські дії, але виходить погано.

“Всім зрозуміло, що Цукерберг намагається обдурити всю країну і змусити нас подумати, що він людина. Але ми знаємо, що роботам не потрібна вода, Марк" - прокоментував один з користувачів соцмережі.

Цукерберг схожий на андроїда з "Стартрека".

На кораблі "Энтепрайз" з серіалу "Зоряний шлях: Наступне покоління" служив лейтенант-командер Дейта — просунутий андроїд, який схожий на Цукерберга.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Цукерберг дозволив користувачам Facebook робити те ж, що і він.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
facebook, соцмережа, користувачі
Планшет iPad також часто служив підтвердженням хорошого стану фінансів
0
0
12:28 15.07.2018
Компанія Apple розкрила секрет оновленої клавіатури на майбутніх MacBook Pro
0
0
09:37 15.07.2018
В капсулі є шість вікон, які в три рази більше, ніж у літаків Boeing
0
0
00:38 15.07.2018
Якщо це буде реалізовано, проект може розширити онлайн-підключення
0
0
19:19 14.07.2018
WhatsApp додасть функцію, яка стане справжнім порятунком для користувачів
0
0
13:39 14.07.2018