Цукерберг на допиті розповів про "гонку озброєнь" Росії: відео

поділитись
Все про втручання у вибори, ситуацію із Трампом та багато іншого

У Сенаті США дав свідчення у справі про витік даних мільйонів користувачів Facebook засновник та керівник корпорації Марк Цукерберг. Другу частину допиту перенесли на 11 квітня.

Кілька днів тому в мережі оприлюднили текст зізнань бізнесмена, спрямовані до комітету Палати представників з енергетики і торгівлі.

Британська компанія Cambridge Analytica збирала дані користувачів Facebook, і потім використовувала цю інформацію в політичній рекламі в різних країнах (мова йде 87 мільйонів осіб).

"Ми недостатньо серйозно поставилися до нашої відповідальності, і це була велика помилка. Моя помилка. Я приношу свої вибачення", - зазначив на початку Цукерберг.

За його словами, співробітники центрального офісу Facebook вже вжили заходів для того, щоб подібні випадки не повторювалися, в тому числі видалення безлічі акаунтів організацій і осіб, причетних до втручання у вибори. Обмежили також доступ до інформації, котру теоретично може отримувати тільки розробник, а саме - ім'я, фотографію профілю та електронну пошту.

Цукерберг публічно пообіцяв провести перевірку кожного додатку, котрий працює на базі соцмережі, аби запобігти ймовірному вторгненню. На його думку, те, що сталося: результат "гонки озброєнь" для поширення політичної дезінформації. Не виключив також спроби впливу на проміжні вибори в Конгрес в 2018 році, а також загрозу для політичного життя Індії та Бразилії та Китаю (китайські мережеві компанії, як відомо, нерідко представляють інтереси США, - ред.).

Далі сенатори поставили низку запитань про політику роботи соціальної мережі, про взаємини (в тому числі юридичних) з користувачами, про Дональда Трампа і виборах.

Дивіться: Цукерберг - про витік даних Facebook

Як повідомляв портал "Знай.ua", екс-співробітник компанії Cambridge Analytica Крістофер Вайл розповів, що інформація, зібрана Facebook про більш ніж 87 млн користувачів, може зберігатися в Російській Федерації.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Цукерберг, Сенат, facebook
Батьки намагаються знайти спосіб забрати з Туреччини тіло свого сина
0
0
08:54 22.07.2018
Британський актор намалював те, що побачив під час клінічної смерті
0
0
08:09 22.07.2018
Єлизавета ІІ здивувала оригінальним подарунком
0
0
07:39 22.07.2018
Ігри дітей зі зброєю завершилися трагедією
0
0
04:41 22.07.2018
Пасмо волосся в руці жертви допомогло вирішити загадку серійного вбивці через 28 років
0
0
00:19 22.07.2018