Стало відомо про масштабні арешти людей, які намагаються порушувати ігрові правила або заробляти з допомогою сторонніх програм для гри Playerunknown's Battlegrounds. Повідомляється, що відразу було затримано більше 120 читеров і торговців незаконним.

Стало відомо, що компанія Tencent, яка займається виданням шутера PUBG в Китаї, сприяла численним поліцейським арештам в регіоні. Компанія надала дані про підозрюваних у виготовленні і розповсюдженні незаконних програм для гри Playerunknown's Battlegrounds.

Точно зафіксовано понад 30 великих випадків махінацій з ігровим кодом для отримання переваги на офіційних серверах. Виробники читеров намагаються діяти непомітно, і навіть виробили власні правила. Так, деякі постачальники рекомендують геймерам не перевищувати ліміт в 15 вбивств під час партії, щоб не викликати підозр. Цікаво, що в середньому стороннє ПЗ для самого популярного шутера в Steam продається приблизно за 850 рублів, що майже порівнянно з вартістю самої гри. Варто відзначити, що в грі PUBG діє античитерская програма Battleye, яка фіксує всі можливі випадки порушення ігрових правил.

Раніше повідомлялося, що після повноцінного релізу версії гри Playerunknown's Battlegrounds розробники з Bluehole ввели в гру нову версію свого античита. Крім того, творці проекту спочатку припускали, що об'єднавшись з Tencent зможуть краще боротися з читерами в PUBG.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що iPhoneX став доступний кожному.