Російська соціальна мережа ВКонтакте вперше випала з топ-10 найбільш відвідуваних українцями сайтів. Завдяки незвичайній погоду в березні сайт sinoptic.ua увійшов в топ-10, витіснивши ВКонтакте Оскільки українці в березні частіше перевіряли прогноз погоди, відвідуваність сайту Gismeteo.ua теж зросла - на 4%.

Це дозволило сайту піднятися на 16 місце в рейтингу найпопулярніших в Україні. Як повідомляється, український онлайновий магазин Rozetka також втратив аудиторію. А ось Aliexpress.com у березні додав 2% охоплення, поступово завойовуючи нову аудиторію. Що стосується соцмереж, то в березні незначно зросла аудиторія Facebook і Instagram, правда, цього виявилося недостатньо, щоб змінити позиції сайтів в рейтингу. А ось російські Однокласники втратили приблизно піввідсотка аудиторії і опустилися з 23 на 24 місце в ТОП-25 найбільш популярних сайтів.

Додамо, що дослідження TNS Kantar CMeter базуються на даних з трьох джерел: Site-centric - лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з відео фіксацією; Frame-centric - лічильники встановлені не на сайті, а на кадрі банерної мережі (на даний момент у вимірах понад 2500 сайтів); User-centric панель, яка охоплює близько 5000 респондентів щодня.

Популярні новини зараз
Продасте за 8000 гривень: колекціонери влаштували полювання на особливі 5 копійок За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок Українцям виплатять по 10 800 гривень на особу: хто отримає нову допомогу
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Месенджер Telegram повідомив Роскомнагляд про неможливість виконати вимоги ФСБ про надання ключів для дешифрування повідомлень користувачів.

"20 березня Роскомнагляд повідомив месенджер про невиконання вимоги передати ключі шифрування ФСБ і поставив дедлайн 15 днів. Вони закінчуються 4 квітня, тобто післязавтра. Telegram прийняв рішення знову опуститися і пояснити чиновникам, що зазначені вимоги в принципі нездійсненні", - написав у своєму Telegram-каналі Павло Чиков, керівник правозахисної групи "Агора", яка представляє месенджер в судах.