Ось вже як два тижні держрегулятор Роскомнагляд намагається заблокувати месенджер Telegram, однак зробити це з використанням стандартних засобів не виходить, тому російське відомство вирішило додавати в "чорний список" мільйони IP-адрес, в тому числі Amazon, Google і Apple, блокуючи цілі підмережі. Як підсумок – робота сотень сайтів в мережі Інтернет виявилася порушена, в тому числі сервісів від "Яндекса" і соціальної мережі "ВКонтакте". Як виявилося, від блокувань постраждала навіть Xiaomi.

У видання AKKet.com написало кілька росіян, які поскаржилися на те, що у них перестали відкриватися головні сайти компанії Xiaomi, має адреси: mi.com і miui.com. При їх завантаженні просто нічого не відбувається, тобто сторінки завантажуються нескінченно довго, поки веб-браузер сам не припиняє це робити, а потім процес повторюється.

Дана проблема спостерігається щонайменше у абонентів інтернет-провайдера МГТС. Видання AKKet.com дану проблему підтверджує, тому як саме є одним з "щасливих" клієнтів цієї компанії. Доступу до офіційних сайтів Xiaomi справді немає, однак VPN вирішує цю проблему.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка вперше вийшла в світ з сином: "Найстрашніший момент"

Ірина Білик після розлучення з Ахмадовим нагадала про важливу істину: "Не кохай, як не віриш.."

"Більше нічого показати": "Холостяк" Заливако розсунув ноги біля Анни Богдан

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Показати ще

Не виключено, що блокування також торкнулася якісь інші сервіси компанії Xiaomi, в результаті чого смартфони та інші гаджети від цього виробника тепер будуть працювати некоректно.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія Apple офіційно заявила про те, що припиняє виробництво бездротових WiFi-роутерів AirPort. Як повідомляє Engadget, компанія продовжить випускати оновлення прошивок, однак сама підтримку буде існувати недовго, і лише для тих девайсов, які вже випущені.

Також Apple пообіцяла випустити і довідкові матеріали, які допоможуть користувачам вибрати обладнання інших фірм. Причини, за якими компанія вирішила відмовитися від виробництва роутерів, не розголошуються. Разом з тим, Apple може повернутися до виробництва такого обладнання у майбутньому, і навіть уявити поліпшену версію.