Ще в травні на конференції F8 компанія WhatsApp оголосила, що в цьому році запровадить груповий виклик з підтримкою голосу і відео. Тепер же функція доступна для користувачів по всьому світу на iOS і Android, починаючи з сьогоднішнього дня. Функція групового виклику підтримує до чотирьох користувачів одночасно, незалежно від того, де знаходяться ці користувачі.

Компанія заявила, що вона спроектувала цю функцію для віддалених переговорів і роботи, тому ви можете спілкуватися в чаті з одним або членом сім'ї, підключившись до мережі. Дзвінки також надійно шифруються, як і усі повідомлення на платформі.

Раніше в цьому році WhatsApp оголосила, що в неї 1,5 мільярда активних користувачів щомісяця, тому багато людей захочуть спробувати цю функцію. Однак, Telegram починає стрімко набирати популярність із-за своєї надійності і функціональності, якої немає у конкурентів. Приміром, Telegram першим впровадив в месенджер ботів, які виконують мінімальні функції, полегшуючи користування мережею.

Нагадаємо, що не так давно у Великобританії дослідники провели опитування, яке показало серйозні проблеми з Windows, і виявив головний недолік даної операційної системи. Як з'ясувалося, великі update 10 нерідко призводять до системних збоїв, повільної роботи і зависань, а то і зовсім відмовою завантаження операційної системи, що вдається виправити тільки повного перевстановлення "з нуля" разом з втратою всіх даних.

Як повідомляв портал Знай.uа, в базі даних популярного бенчмарка GeekBench з'явилися тести неанонсированного смартфона Meizu 16, про який ходять чутки в мережі протягом декількох тижнів. Апарат здався під модельним номером alps m1882.

Також портал Знай.uа писав, що не так давно на форумах з'явилися масові скарги власників OnePlus 6 з приводу сумнівної міцності задній панелі смартфонів. Однак, на дні з'явилася ще одна проблема, про яку заявила навіть сама компанія. В одноядерному тесті апарат набрав 2289 балів, багатоядерний — 8865 балів.