На одному з фото користувача в мережі в руках тримає Xiaomi Mi 8X сам Лей Цзюнь, який є нинішнім главою Xiaomi, перебуваючи на борту літака. Це як мінімум означає, що літати зі смартфоном буде безпечно.

Xiaomi Mi 8X — це перша модель, яка не має сканера відбитків пальців ззаду. Сучасний смартфон неможливо уявити без відбитка пальців, так що можна припустити, що компанія змогла вбудувати його під екран або як у випадку з iPhone X, присутня технологія розблокування по обличчю. Смартфон вже чекають мільйони.

По суті, це міцний "середнячок". За чутками, основою апарату послужить платформа Qualcomm Snapdragon 710, який знаходиться в середньому сегменті. До складу цього процесора входять вісім ядер Kryo 360 з тактовою частотою до 2,2 ГГц і графічний контролер Adreno 616. Чіп містить движок Artificial Intelligence (AI) Engine, який відповідає за прискорення операцій, пов'язаних із засобами штучного інтелекту.

Популярні новини зараз
Хліб, молоко, м'ясо та навіть яйця: в Україну несеться різке подорожчання на важливі продукти Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще

Що стосується інших характеристик, новинка отримає акумулятор ємністю 3000 мА/год, два слоти для SIM-карт і інфрачервоний порт, яким вже не користується ніхто років так 5. Апарат буде поставлятися з операційною системою Android 8.1 Oreo. Дебют новинки може відбутися в наступному місяці.

Нагадаємо, що за попередніми даними, популярна фінська компанія HUMU створила аудиоподушку, яка дозволяє слухати музику або дивитися кіно без навушників.

Як повідомляв портал Знай.uа, додаток Google Maps запустило нову функцію: тепер при поширенні геолокації буде відправлятися також інформація про заряд акумулятора смартфона. Про це повідомляє The Verge.

Також портал Знай.uа писав, що не можна не погодитися, що Google Chrome є самим популярним браузером. Але, на жаль, по зручності і оснащенню він поступається своїм конкурентам в особі Opera або Safari, в яких зручний режим PIP (картинка в картинці) вже давно існує.