Якщо постійно харчуватися фаст-фудом, дуже скоро шлунково-кишковий тракт подасть тривожні симптоми. Теж стосується і неякісного пального, регулярне використання бензину з домішками знищує систему подачі палива та двигун.

Про це повідомляє сайт "Автоплюс".

Для того, щоб визначити неякісний бензин потрібно налити його у прозору ємність на подивитись на світло. Якісний бензин має злегка жовтуватий відтінок, без осаду. Щоправда, інколи мережі заправки забарвлюють пальне для захисту своєї продукції

Можна провети простий експеримент на визначення домішок, для цього потрібно занурити у бензин клаптик паперу і дати йому висохнути. Якщо на папері залишаться жовті сліди - пальне неякісне.

Тривожним сигналом також є запах, яикй не характерний продуктам нафтопереробки. Неякісний бензин може пахнути сірководнем або нафталіном. Це охначає, що виробник намагався замаскувати недобросовісний продукт за допомогою так званих присадок.

Популярні новини зараз

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Анна Богдан задовольнила красунчика руками, і це не "Холостяк" Заливако

Показати ще

Якісний бензин можна визначити на дотик. Капніть бензином на руку, якісне пальне сушитиме шкіру і не залишатиме жирного відчуття.

Як повідомляв портал "Знай.ua", названо причину здорожчання пального на заправках.