Блогер Benjamin Geskin, який показав раніше реалістичний макет нового iPhone 8, розповів якою буде головна особливість нового флагмана від компанії Apple. На його думку фронтальна камера у iPhone 8 отримає вдосконалену фронтальну камеру з системою тривимірного розпізнавання особи.

Ця теорія підтверджується численними витоками зовнішнього вигляду iPhone 8 і купівлею Apple ізраїльської компанії Realface, яка розробляє програмне забезпечення для розпізнавання осіб.

У верхній частині лицьової панелі смартфона можна помітити чотири круглих отвори. Одне для датчиків, одне для звичайної фронтальної камери, і два для тривимірної камери розпізнавання особи. З їх допомогою можна буде розблокувати iPhone, не боячись, що систему зламають за допомогою вашої фотографії, як в Samsung Galaxy S8. Також така камера може використовуватися для живих 3-D аватарів, які будуть повторювати міміку вашого обличчя.

У 2015 році Apple купила компанію Faceshift, яка розробляє технологією захоплення руху в реальному часі. Розробки Faceshift застосовувалися при створенні фільму "Зоряні війни: Пробудження сили".

Популярні новини зараз

Українці довідалися, чому "Холостяк" Заливако вибрав Анну Богдан, а не "Зайку": "С*ксуальні іграшки, ланцюги"

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

Раніше інформаційний портал Знай.uа повідомляв, що в мережі показали концепт iPhone 2020 року.