Розробники відомого російського пошукача "Яндекс" потрапили в прикру історію з головним конкурентом компанії - корпорацією Google. Яндекс назвав їх офіс "лайном" в картографічному сервісі. Через деякий час помилку виправили.

При спробі ввести слово "лайно" в пошуку "Яндекс.Карти" користувачі бачили адресу московського офісу Google: місце розташування компанії з'являлося першим у видачі. Після цього рядка з'являлося карельське озеро Вонгозеро і невідомий заклад "Гівно 44" в Красноярську. На це звернули увагу відвідувачі мережі і имиджборда 2ch.

Представники "Яндекса" в свою чергу, заявили, що це просто баг і несправність буде ліквідована розробниками найближчим часом. Зараз розробники "Яндекса" виправили помилку і прибрали адреса офісу Google з видачі під час пошуку по слову "лайно".

Варто відзначити, що "Яндекс" порівнював свого головного конкурента з "л*йном" не тільки у мобільному додатку, але і в веб-версії картографічного сервісу. При цьому пошук по інших варіаціях слова не давав жодних результатів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що операційна система Android 9.0 P буде представлена публіці в травні 2018, а перша тестова зборка для розробників стане доступною вже в березні. Завдяки Android Open Source Project (AOSP), розробникам вдається оперативно дізнаватися про всі нововведення та зміни, які Google планує реалізувати в новій операційній системі. На даний момент вони виявили унікальну функцію, якої немає навіть в iOS.