Японський інженер Дієго Феліпе Гранадос та його колеги з Університету Тохоку створили робота, головна функція якого - уроки танців.

Про це повідомляє сайт naked-science.

Робот має 1,8 метра у висоту, руки та торс імітують тіло людини, а рухається металевий танцюрист на колесиках.

Механізований вчитель має відеосистему, яка дозволяє йому спостерігати за своїм партнером, а також систему лазерних датчиків.

Інтелектуальна система дозволяє роботу підлаштовуватись під партнера та виправляти неточності у його рухах.

Популярні новини зараз
Такі перекази банк не помічає: експерт порадив, як обійти блокування карток Нові правила оренди: 10 років пожили і житло ваше Нові правила передачі показників лічильника: про які зміни варто знати Українців обтяжать додатковою платіжкою: за що доведеться віддати до 1000 грн
Показати ще

Коли учень починає танцювати краще, робот поступово зменшує свою наполегливість, як вчителя, та починає виконувати функцію лише партнера по танцю.

Вміння нового вчителя встигли опробувати шестеро добровольців, які ніколи до цього не займались танцями.

У п'яти з них спостерігався помітний прогрес.

Як повідомляв портал "Знай.ua", китайці створили рідкого Термінатора.