Агентство з кібербезпеки буде створено в Європі. Таку пропозицію озвучила Єврокомісія. Мета агентства – допомога країнам-членам у боротьбі з кібератаками. Відповідне повідомлення було розміщено на сайті Єврокомісії.

"За останні три роки ми досягли прогресу в забезпеченні безпеки європейців в інтернеті. Але Європа, як і раніше, недостатньо добре оснащена в питанні кібератак. Ось тому сьогодні комісія пропонує нові інструменти, в тому числі європейське Агентство кибербезорпасности, щоб допомогти захистити нас від таких кібератак", – заявив глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.

Відомство буде створено на базі працюючого в Греції агентства інформаційної безпеки ENISA. У складі відомства буде працювати 124 людини, а річний бюджет становитиме 23 мільйони євро. Щорічні навчання із запобігання кібератак, організація кібербезпеки і ефективний обмін даними. Такі завдання майбутнього агентства.

Це не єдина за останній час ініціатива ЄС, спрямована на підвищення цифровий безпеки. У число інших заходів входить також створення нової європейської системи сертифікації, яка дозволить гарантувати безпеку використання товарів і послуг в цифровому середовищі".

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Борщем не балують, одна червона ікра, сьомга та яловичина: чим годують нардепів у Раді

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про кібератаки в США