Глава Слідчого комітету Олександр Бастрикін запропонував заблокувати Instagram на території Росії. Крім блокування, він також звинуватив сервіс в тому, що через нього нібито був організований теракт в Санкт-Петербурзі (який Бастрикін назвав Ленінградом), повідомили росс. ЗМІ.

“Ми навіть Instagram закрити не можемо. А, між іншим, Instagram треба закривати, тому що теракт в Ленінграді в минулому році був здійснений за допомогою Инстаграма", - повідомив Бастрикін.

Раніше ФСБ повідомила, що теракт в петербурзькому метро організували через Telegram. На те, що глава СК переплутав месенджер і соцмережа, вказує і його ремарка про те, що "Instagram подає в суд на державу". Дочірня структура Facebook не оголошувала про позови проти російської влади, на відміну від судившейся з ФСБ команди Telegram.

Популярні новини зараз
Маєтки та квартири на сотні мільйонів: ЗМІ розкрили, чим володіє Шуфрич від забороненої ОПЗЖ Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго" Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Виступаючи на з'їзді дитячих омбудсменів, Бастрикін додав, що в Туреччині вже існує своя інформаційна система для дітей, а російські правоохоронці змушені роками тягнути" процедуру блокувань: "Ми говоримо: давайте скоротимо формальну довгу процедуру закриття сайтів і програм".

Нагадаємо, що Valve вразила шанувальників оригінальною акцією для завсідників Steam: "Весняне прибирання". На цей раз покупка нових ігор не передбачається - нам пропонують "струсити пил" з вже куплених і спробувати щось нове. А заробляючи трофеї за прості завдання, можна отримати унікальний значок і підвищити його рівень.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що сервіс Google Arts & Culture показав шанувальникам мистецтва нову можливість. Тепер кожен користувач може безперешкодно подивитися картини мексиканської художниці Фріди Кало. Про це повідомляють ЗМІ.

Онлайн-виставку назвали "Особи Фріди" (Faces of Frida). Подивитися її можна на сервісі Google Arts & Culture.

Відомо, що для створення онлайн-експозиції залучено 33 музею з 7 країн світу. Загалом користувачам мережі пропонують перегляд 800 експонатів, зокрема, репродукції картин Фріди Кало, записи приватного щоденника художниці, її листи і одяг.

Для унікального проекту вперше оцифрували 20 знаменитих картин легендарної мексиканки. Тому тепер твори мистецтва можна побачити і в збільшеному вигляді, милуючись деталями легендарних картин. До кожного фото є інформація про твір мистецтва і історії його написання.