Деякі дослідники вважають, що наші тісні зв'язки зі своїми носимими гаджетами можна визначити, як перший етап кіборгизації. Ми буквально зростаємося зі смартфонами і сприймаємо їх вже, як частину себе. Однак повне поєднання людини і машини ще попереду. Втім, за деякими прогнозами, перші кіборги можуть бути народжені земними жінками ще за нашого життя. Як повідомляють російські ЗМІ, подробиці цього процесу повинен розкрити доктор Девід Леві з Великобританії, фахівець в області генетики, чия лекція відбудеться вже завтра.

У середу, 20 грудня 2017 року в Лондоні відбудеться "Третій міжнародний конгрес, присвячений любові і сексу з роботами". Доктор Леві проведе лекцію на основі своєї наукової роботи "Чи можуть роботи і люди робити дітей разом?". Він розповість про останні досягнення науки в області стволових клітин, біо-нанотехнологій і генетики роботів.

Відомо, що раніше науковці з Медичного центру Векснера при Університеті штату Огайо (США) розробили унікальний мікрочіп, за допомогою якого їм вдалося ввести генетичний код в клітини шкіри. Девід Леві, спираючись на ці дослідження, вирішив довести, що в найближчому майбутньому генетичний код робота будуть вносити в яйцеклітини і сперматозоїди людини. Таким чином, за допомогою штучного запліднення з'являться нові діти-гібриди. Можливо, в деяких випадках доведеться вдатися до допомоги сурогатних матерів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про підключення їжі до інтернету

Популярні новини зараз

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Вдова Кернеса Оксана Гайсинська купила популярний телеканал

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще