Що робити, якщо ви перепробували всі, а підключитися до інтернету , як і раніше не виходить.

У кожного може наступити момент, коли мережеві настройки занадто складні для звичайного користувача, а спроби виправити це лише посилює проблему. Іноді на ПК або ноутбуці, мережа відвалилася намертво і незрозуміло, що робити далі. В такому випадку можна скинути налаштування мережі і почати з чистого аркуша.

Як швидко скинути налаштування мережі

1. Зайдіть в меню "Налаштування" з допомогою поєднання клавіш Win + I, потім знайдіть пункт "Мережа та інтернет" → "Стан".

2. Опустіться вниз сторінки і виберіть "Скидуванная мережі".

3. З'явиться попередження про те, що ця дія вилучить і перевстановить всі мережеві адаптери, а також відновить вихідні мережеві параметри. Можливо, буде потрібно перевстановити мережеве програмне забезпечення, тому будьте готові до цього.

4. Натисніть кнопку "Скинути". Все готово. Мережеві налаштування повернулися до вихідних параметрів. Рішення кардинальне, тому не поспішайте, спробуйте усунути неполадки самі. Звичайно, якщо у вас немає бажання розбиратися в проблемі, або звертатися до фахівця, сміливо користуйтеся цим способом.

Ще одна важлива деталь. Перш ніж робити скидання, переконайтеся, що проблема у вашому комп'ютері. Перевірте інші пристрої, підключені до мережі. Якщо подібні проблеми спостерігаються і у них, можливо, справа в маршрутизаторі або провайдера.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про 5 способів скачати музику на iPhone. Ви зможете швидко завантажувати аудіофайли через інтернет або по USB-кабелю за допомогою комп'ютера.

Хоча музику слухають частіше на iPhone, всі перераховані способи підійдуть і для iPad.