На Тернопільщині в центрі міста Ланівці поставили каруселі для дітей. При цьому дитячі садки залишаються закритими на карантин. Жителі міста не розуміють, у чому тоді полягає карантин і запитують у місцевої влади, як зрозуміти батути і каруселі в центрі міста. Про це пишуть Тернополяни з посиланням на посади місцевих жителів Facebook.

На фото, опубліковані в мережі видно, що в парку або сквері поставили яскраві каруселі та дитячі батути з сітками. До них кататися прийдуть діти, а більшість із людей забудуть про дистанції. У коментарях користувачі відзначили, що влада дала дозвіл на встановлення каруселей і батутів, нехай самі на них катаються. Також коментатори закликали батьків не вести туди дітей.

Каруселі та батути на Тернопільщині під час карантину Фото: соцмережі

Батути і каруселі в парку на Тернопільщині Фото: соцмережі

Варто відзначити, що в Україні станом на 26 червня зафіксовано 1109 випадків зараження. Тепер з початку карантину захворіло 41 117 осіб. Деякі регіони країни досі не можуть вийти на черговий етап виходу з карантину, так як у них не відповідають ті або інші показники, встановленим Кабміном. Крім того, в деяких регіонах місцева влада та комісії з ТЕБ та НС прийняли рішення посилити карантин через поширення захворювання.

Популярні новини зараз

Погода 22 вересня нагадає українцям про зиму: привіт, заморозки

Українці знайшли "діру" в тарифах на газ і воду перед опалювальним сезоном: звідки беруться "зайві" відсотки

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Також коронавірус навів шороху в Харкові. Там в інфекційній лікарні немає місця для нових пацієнтів. Людей укладають в коридорах, а також не вистачає лікарів. Директор лікарні пропонує відкрити друге відділення реанімації, але там нікому буде працювати, адже в лікарні не вистачає персоналу.

Нагадаємо, Знай писав, що в Україні зафіксовані 1109 нових випадків зараження коронавірусом.

Знай повідомляв, що в Харкові інфекційна лікарня переповнена.

Нещодавно Знай передавав, що львів'яни скаржаться на відсутність місць для пацієнтів з підозрою на коронавірус в лікарнях.