В Ощадбанку пообіцяли розробити платформу, яка замінить програму для бухгалтерів , що потрапила під заборону.

Про це розповів голова правління банку Андрій Пишний, пише НВ Бізнес.

Як зазначив він, Ощадбанк зайнявся створенням системи для обслуговування малого та середнього бізнесу, а саме - просунутого інтернет-банкінгу Корплайт.

Систему вже почали тестувати на трьох обласних управліннях, а по всій Україні вона почне працювати в найближчі кілька місяців.

За словами Пишного, в системі є також модуль для бухгалтерського обліку. Це означає, що бізнес-клієнти банку зможуть не лише здійснювати перекази, але й вести свій управлінський фінансовий та бухгалтерський облік.

Популярні новини зараз

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Показати ще

Платформа дозволить обмінюватися даними з бухгалтерськими системами, а також вести податковий облік.

"Вже до кінця 2017 року підприємці зможуть відмовитися від використання російської програми для бухгалтерів 1С, яка потрапила під санкції РНБО України", - підкреслив він.

В Ощадбанку планують до кінця 2018 року увійти до трійки кращих банків для малого і середнього бізнесу і наростити кредитний портфель до 5 млрд грн. Зараз у банку близько 90 тисяч клієнтів у сфері малого і середнього бізнесу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", після заборони 1С в Україні, бухгалтери поскаржилися на те, що в країні немає їй аналогів за ціною і якістю, і порадили владі зайнятися створенням вітчизняної платформи, здатної повноцінно замінити санкційну програму.