В анексованому Криму окупанти під виглядом весняного "омолодження" дерев масово знищують здорові насадження.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав активіст Олександр Таліпов.

"На розум приходить тільки одна безсмертна фраза Лаврова - "ДБ"! Село Первомайське, Кіровський район, перед Старим Кримом. На обличчя утримання доріг, коли замість відновлення дорожнього полотна, вирішили обрізати здорові, красиві дерева, які не нависають навіть над узбіччям. Влітку величезна красива у них крона. Навіщо було різати по-варварськи здорові дерева? Відповідь банальна, чик пилкою і кілька мільйонів рублів у кишені!" - написав Таліпов.

Автор посту також показав результати "санітарної обрізки" дерев в Кіровському районі. На фото видно, як на виїзді з села Ізюмівка стирчать з землі лише кострубаті стовбури наполовину без кори та без жодної гілки.

Популярні новини зараз
Жінка підхопила смертельну "чорну ногу": просто працювала на городі Українців приголомшили новими цінами на рибу: залишається дивитися на вітрину та облизуватися "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Користувачі мережі не залишились байдужими до побаченого та поділились своєю думкою з цього приводу.

"Це що нова мода з Криму пішла, спиляти всі дерева?" - запитала Зара Ем.

"Варварство в чистому вигляді", - написала Світлана Дремлюгина. "Який жах", - відреагувала Світлана Ємець.

"Туристи оцінять рівень кримської влади", - написав Дмитро Фінашкин.

Нагадаємо, у Харкові почали весняне "омолодження" дерев. Однак результат комунальників багатьох налякав, а декого просто розсмішив. В мережі українці активно обговорюють побачений жах.

Подібну картину побачили і жителі столиці. Їх обурило те, що комунальники дуже неакуратно обрізали дерева, які тепер навіть на дерева не схожі. Тепер варто лише сподіватись, що такі "старання" не нашкодять деревам.

Як правильно орізати дерева весною

Як повідомляв портал "Знай.ua", екологи розповіли українцям, як врятувати безліч життів.

Через екологічні аномалії біля берегів Австралії на берег викинулись сотні дельфінів більшість із яких врятувати не вдалося. Екологи пояснюють, чому ми все частіше спостерігаємо такі катастрофічні явища.