Одна із засновниць міжнародного жіночого руху Femen Оксана Шачко покінчила життя самогубством у французькій столиці.

Про це повідомляє Telegram-канал Paris Burns. Також факт самогубства активістки підтвердила ще одна співзасновниця Femen Ганна Гуцол. Про це повідомляється на сайті феміністичної організації "ОНА".

"Оксана покінчила з собою 23 липня у своїй паризькій квартирі. Щойно французька поліція вивезла її тіло на експертизу. Оксана залишила записку англійською, звернену до паризької богеми, з якою вона останнім часом щільно спілкувалася: "Ви всі - фейк", - сказано в повідомленні.

Як пише її знайома, у Оксани було багато виставок, увага преси, заможні друзі.

"За останні 2 роки вона намагалася покінчити з собою два рази. Третя спроба, на жаль, виявилася успішною. Дуже важко", - написала знайома Шачко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що учасники американської мультиплатинового гурту Linkin Park зворушливо вшанували пам'ять Честера Беннінгтона, екс-лідера колективу, який покінчив з собою 20 липня 2017 року.

"Пройшов вже рік з того моменту, як ти пішов – сюрреалістична ротація горя, болю, заперечення і прийняття. І як і раніше є відчуття, ніби ти поряд і оточуєш нас світлом і пам'яттю про себе. Твій унікальний дух створив незгладимий відбиток на наших серцях – наші жарти, нашу радість і нашу пошану. Навіки вдячні за любов, життя і творчу пристрасть, якими ти ділився з нами і світом. Ми сумуємо за тобою більше, ніж можуть висловити слова", - написали музиканти на офіційній сторінці групи в Facebook.

Нагадаємо, активістка руху Femen у Мадриді, влаштувала "голу акцію" під час зустрічі міністрів юстиції Білорусі та Іспанії.

Як повідомляв Знай.uа, активістка жіночого руху Femen під час недільної меси Папи Римського на центральній площі Ватикану Сан Петро в оголеному вигляді нібито годувала дитину грудьми.

Також Знай.uа писав, дівчата з Femen відзначили 10 років з дня створення свого руху.