Скандал щодо зйомок "передвиборчого відеоролика Петра Порошенка" за участю української співачка Анастасії Приходько набирає все крутіших обертів. Мінкульт відповів на звернення артистки, яка поскаржилась на використання її особи без згоди на те самої Приходько.

Співачка зазначає, що її обдурили, запевнивши, що зйомки вестимуться для соціального відеоролика.

"Мені подзвонив Євген Нищук (ред. – Міністр культури України), який запропонував мені взяти участь у соціальному проекті. Але, як бачите, жорстко і підло моє ім'я та прізвище використали у своїх політичних іграх", - розповіла Анастасія Приходько.

Представники Мінкульту відреагували на подію та запевнили, що Приходько про все домовлялась особисто з міністром культури Євгеном Нищуком, а далі всю справу взяли в руки їх представники.

Популярні новини зараз
Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Головне за ніч: ліквідація путіна, яким буде звільнення Криму, росіяни насмішили допомогою окупантам Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні"
Показати ще

"Євген Миколайович і Анастасія знайомі, мають контакти один одного. Дійсно розмова між ними була. Але щодо просто принципової згоди у зйомках умовного відеоролика. Всі подальші переговори щодо змісту та суті ролика велися з одного боку продюсерами ролику і продюсером співачки Денисом Путинцевим з іншого боку. Він був поінформований щодо змісту зйомок і сприяв їх проведенню. Виникла абсолютна відсутність комунікації в середині того процесу, до якого ні Міністерство культури, ні Міністр особисто не мають ніякого відношення. Адже розмова була в них як у двох творчих людей, які знайомі, щодо принципових зйомках в умовному відеоролику. Подальша розмова велася не між співачкою і міністром, а між конкретними продюсерами, які обговорювали всі робочі моменти", - пояснюють ситуацію у прес-службі Євгена Нищука.

Представники Мінкульту запевняють, що намагаються зв’язатися зі співачкою для вирішення проблеми, а також додали, що скандальний відеоролик вже видалили з відеохостингу YouTube.

А на питання, чи дійсно дане відео має відношення щодо передвиборної кампанія діючого президента, в міністерстві коментувати відмовились.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Анастасія Приходько зі сльозами на очах звернулась до українців та розповіла про цинічний обман Мінкульту.