Росіяни вимагають різати "хохлов" та розповідають, як вони ненавидять українців, називаючи фашистами.

Як відомо, руський люд вважає, що в Україні розгулює нацизм та будь-якими методами готові викорінювати в нашій країні це зло. Українцям зрозуміло, що у носіїв такої інформації в головах не інакше як зомбокаша, та повністю спотворені пропагандою мізки.

Пересічні "зомбаки". Фото: кадр з відео
Пересічні "зомбаки". Фото: кадр з відео

Але у самій рф розповсюджують думки саме таких зомбаків.

Цих хохлів треба давити та вбивати, та різати їх, бл*дь. Що з ними ще робити, я не знаю. Я ненавиджу цих мерзот, це, бл*дь , фашисти. - розповідає пересічний дядько словами соловйова.

Популярні новини зараз
"Ми не зможемо перемогти": Дмитро Кулеба у відчаї звернувся до країн НАТО Росія збиралася вдарити по Україні ядерною зброєю: що зупинило терористів Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Зміни у виплаті пільг: з 2023-го року починають діяти нові правила
Показати ще

Пересічні "зомбаки". Фото: кадр з відео
Пересічні "зомбаки". Фото: кадр з відео

На відповідь, що треба робити з полоненими українцями, він заявив, що їх треба вбивати.

Поки дядько розмовляв, жіночка стояла поруч та хотіла заспокоїти дядька, але коли той пішов, заявила, що повністю підтримує свого чоловіка.

І правда, вони ж нелюди, нелюди... - розіодячи руками сповістила громадянка рф.

Таке відео слід дивитися тим, хто намагається шукати серед росіян "хороших рускіх", забувши, що "хороші руські" бувають тільки в одному вигляді, після того, як над ними попрацюють воїни ЗСУ.

Нагадаємо, ми писали, що росіяни дізналися розмір зарплати Соловйова: "Більше за путiна?"

Як повідомляв "Знай.ua" у Міноборони Франції попередили українців про нову небезпеку від росіян: з першими заморозками змінять тактику.

Також "Знай.ua" інформував, що пропагандистці Симоньян вже не смішно: не може пояснити вже й собі.