23 листопада 2023 року стане ще одним днем, який назавжди увійде до світової історії. Європарламент визнав Російську Федерацію – державою-спонсором тероризму.

Відповідну резолюцію проголосували в середу в Страсбурзі в рамках пленарного засідання ЄП.

Відбувся цей час голосування, і резолюція була підтримана.

У Європарламенті створили групу "друзів України"
У Європарламенті створили групу "друзів України"

"(ЄП) закликає Раду взяти до уваги ескалацію терористичних актів Російської Федерації проти населення України і тому оперативно завершити роботу над дев'ятим пакетом санкцій, а Комісію та держави-члени забезпечити швидке застосування та суворе дотримання всіх санкцій", - йдеться в тексті.

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Її підтримали одразу 494 європарламентарії, проти були 58, утрималися 44.

путін, скріншот: YouTube
путін, скріншот: YouTube

У самому документі йдеться про те, що робиться це через невиборчі атаки з боку путінської армії по житлових районах українських міст, а також через удари по цивільній інфраструктурі, щоб позбавити мешканців на зиму електроенергії та опалення.

Також, в облік було взято прямі факти знущання з людей і військових. Над ними проводили страту, сексуальне насильство, тортури та інші звірства. Тому жодного іншого виходу в цій ситуації не було - лише визнанням спонсором тероризму.

поліція, Кремль, фото Getty images
поліція, Кремль, фото Getty images

До речі, з огляду на ескалацію російських ударів Європарламент закликав ЄС прискорити роботу над дев'ятим пакетом санкцій.

На сьогоднішній день разом із Росією у цьому списку Сирія, Північна Корея, Іран, а також Куба.

Донедавна там були Ірак, Лівія, Куба, Південний Ємен.

Таке нове звання вдарить по Росії ще сильніше, і як мінімум щодо їхньої репутації. Більше ніхто не захоче з ними мати справу, хіба що колеги по нещастю.

Нагадаємо, що звичайних росіян запитали про українців

Раніше повідомлялося, що окупанти вже зібралися здавати Україні Енергодар та ЗАЕС: путін злякався весняного наступу на Крим

Також кожен росіянин відчує наслідки війни на собі: доведеться відповісти за всі злочини путіна