Стало відомо про те, що російський диктатор путін продовжує триматися осторонь, і озвучує свої цілі у цій війні за допомогою Пєскова та білоруського колеги Олександра Лукашенка.

Про це 24 каналу розповів російський публіцист та опозиційний політик Андрій Піонтковський.

На сьогоднішній день Росія, а також деякі представники проросійських західних еліт трохи змінили свою риторику щодо України.

Якщо в Кремлі вже не приховуючи, говорять про геноцид українців, то на Заході остаточно відмовляються від ідеї мирних переговорів. Усі бажають побачити поразку терористів на полі бою.

Лукашенка та путін. Фото: скрін youtube
Лукашенка та путін. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Ціни не рекордні, але продовжують зростати: кіло картоплі у лютому обійдеться українцям дорожче Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше Розоримося не лише на яйцях: у лютому значно подорожчали популярні продукти
Показати ще

Тепер вони майже вперше змогли сформулювати справжні цілі у війні, але озвучив їх не сам ватажок терористичної тусовки, а його віддані раби - Олександр Лукашенко та Дмитро Пєсков.

Світ уже перейшов на інший рівень розуміння того, що відбувається зараз в Україні.

"Устами двох негідників – Пєскова та Лукашенка Путін нарешті чітко сформулював завдання та цілі своєї війни. Він заявив наступне: "Або український народ погоджується на знищення української держави, і тоді ми припиняємо їхні страждання, чи український народ знищується", - каже Андрій Піонтковський.

Раніше такі цілі офіційно не озвучувалися, але, мабуть, тепер їм нікуди подітися, адже світ і так все розуміє.

Дмитро Пєсков. Фото: скрін youtube
Дмитро Пєсков. Фото: скрін youtube

Ця інформаційна кампанія може поставити світ перед його "останнім вибором", який вже давно настав час зробити.

"Світ збирається байдуже спостерігати за свідомим знищенням цілого народу? Востаннє таку "мету" ставив Гітлер при знищенні єврейського народу на Ванзейській конференції у січні 1942 року, на якій ухвалили таке рішення. До речі, кругла дата – 80 років. Але як світ відреагує на путінсько-лукашенківську Єреванську конференцію зі знищення українського народу?", – наголосив оглядач.

Нагадаємо, що в МЗС України закликали ліквідувати російську пропаганду в ЄС: на 9-й місяць війни все ще говорять про геноцид українців

Раніше повідомлялося, що саміт G20 здивував своєю антипутінською коаліцією, навіть Китай тепер загрожує Кремлю .

Також українцям пообіцяли жодних "зимових пауз", адже в Криму можна відпочивати у будь-яку пору року.