У Латвії шукають людину, яка за величезні гроші робитиме те, чим займаються щодня громадяни Росії добровільно та безкоштовно.

Оголошення про відкриту вакансію опубліковано на сайті організації.

Справа в тому, що потенційному співробітнику платитимуть 14 тисяч євро за неповний календарний рік, а вся робота полягає у тому, щоб дивитися російську пропаганду.

TV, скріншот: YouTube
TV, скріншот: YouTube

Все це офіційна вакансія, яку було розміщено державну канцелярію Латвії.

Популярні новини зараз
Експерт заявив, коли ЗСУ піде у контрнаступ: "Незабаром буде..." Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще

Передбачається, що майбутній співробітник отримає 14 тисяч євро за вісім місяців. До безпосередніх обов'язків фахівця входитиме: пошук записів ефірів, ключових слів, архівування фрагментів передач.

Тобто громадянам платитимуть за те, що вони просто дивитимуться по телевізору російську пропаганду, а також аналізуватимуть її. Робитимуть усе те, чим займаються звичайні росіяни добровільно та цілодобово. Ось тільки вся проблема в тому, що вони реально вірять у все те, що там говорять.

пропагандистка . Фото: кадр з відео
пропагандистка . Фото: кадр з відео

Цікаво, скільки із зарплати піде коштів для того, щоб вилікувати голову від перегляду цього сюрреалізму.

Варто відразу також відзначити, що російська пропаганда має серйозний вплив на росіян, і саме вона несе величезну відповідальність за те, що стільки людей вірить у казки про Україну та підтримує війну.

Вакансія, фото: скріншот
Вакансія, фото: скріншот

Нагадаємо, що реальних успіхів не мають і борються шляхом пропаганди: у Генштабі спростували фейк росіян про "репресії" на деокупованих землях

Раніше повідомлялося, що політолог назвав перші провісники великої революції в Росії: все залежатиме від виборів і путіна

Також Україна може отримати нові ракети, які отримають окупантів у глибокому тилу .