В Москвi з 2014 року активізували будівництво таємного метро для кривавого диктатора путіну. Заздалегідь передбачив, де проведе решту своїх днів.

Про це 24 каналу розповів дігер із Москви Павло Софронов.

За його словами, близько дев'яти років тому путін наказав розпочати будівництво величезної мережі бункерів із метрів, а їх зведення та плани почалися ще далеко в Радянському Союзі. Один із них розташований на станції «Червоні ворота» у місті Москва. Цей об'єкт розташований близько двох гілок метрополітену.

Співробітники будують підземний бункер, фото: Вloomberg
Співробітники будують підземний бункер, фото: Вloomberg

Метро-2 є спорудами, які були збудовані за часів Йосипа Сталіна у 1940-1960-х роках. А ось третя черга – це вже розробка диктатора путіна. Вони все глибші і новіші, а також звуться "Трансінжбуд".

Популярні новини зараз
Як відрізнити справжній сир від підробки: 2 способи, про які ви не знали Хворий на голову Іван "Гойда" Охлобистін вже ділить броню "Abrams": по 10 мільйонів за кожен Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є" Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити"
Показати ще

"Їх почали будувати на початку 70-х років. У 90-х там взагалі нічого не будувалося - вони їх не законсервували, а просто покинули. Активізація будівництва розпочалася з 2014 року", - каже дігер із Москви.

путін, фото: скріншот з відео
путін, фото: скріншот з відео

На перший погляд це звичайне метро, яке ще не добудували. Глибина тунелів складає не менше 200 метрів, і там навіть є величезні зали, побудовані як для розміщення цехів заводів.

Путін дуже боїться за своє життя, і поступово готується назавжди поринути у землю. Хоч і спочатку у такий своєрідний спосіб.

Нагадаємо, що пропагандистка симоньян заткнула ниючих "мобиків" і закликала "надихатися" бідним російським народом

Раніше повідомлялося, що вірні ознаки приготування втечі: голова Енергоатому розповів, що роблять окупанти на ЗАЕС

Також Олена Зеленська розповіла, скільки українці можуть протягнути без електрики: боротимуться роками