Не тільки Україна готувалася до війни з Росією. Тепер налякані можливими наступними кроками у Молдові.

Про це заявив директор Служби розвідки та безпеки Олександр Мустяца на місцевому телебаченні.

За його словами, Кремль планує вторгнення до Молдови вже на початку 2023 року, і реалізація цього плану безпосередньо залежатиме від того, як розвиватимуться події в Україні.

Аналізується зараз одразу кілька сценаріїв, у яких Москва спробує включити наземне вторгнення через Північ України у напрямку Молдови.

Мітинги в Молдові, фото: скріншот з відео
Мітинги в Молдові, фото: скріншот з відео

Популярні новини зараз
Електроенергія все ж таки подорожчала, але не для всіх: кому треба платити більше і за що Головне за ніч, 1 квітня: капуста наздоганяє цибулю в ціні, таємниця коханого чоловіка Мишина розкрита, а в е-рецепті є секрети У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..."
Показати ще

Там навіть не стоїть питання того, чи станеться це. Усім цікаво, коли саме це станеться, оскільки плани окупантів грандіозні. Статися це може у період із січня до квітня.

Але, судячи з наявної у нас інформації, Росія має намір піти далі. З метою створення з'єднання з Придністров'ям, яке є територією Молдови, і тоді можна однозначно сказати, що вони мають намір прийти сюди, з'єднатися. Що буде далі, їх наміри щодо Кишинева ми можемо обговорити, але це реальний та дуже високий ризик. Олександр Мустяца

війська з придністровського напрямку
війська з придністровського напрямку

Саме в Молдові на сьогоднішній день розташований найбільший склад боєприпасів, проте він під контролем окупаційних властей у Придністров'ї. Там усе з максимальним прагненням охороняється росіянами, тому зовсім не виключено, що незабаром його використовують для можливого захоплення Молдови.

Придністров'я
Придністров'я

Нагадаємо, що США значно розширить допомогу Україні новим озброєнням на тлі чуток про настання Росії: путін знову в дурнях

Раніше повідомлялося, що ефективність систем ППО в Україні значно зросла, у Міноборони надали статистику

Також, "Зуби дракона", траншеї та окопи в Криму: окупанти знають щось більше про настання ЗСУ