Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження щодо представництва держави в розгляді питання в Міжнародному арбітражному суді щодо порушення Конвенції ООН з морського права 1982 року.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко нагадав, що "Україна зробила безпрецедентну роботу по захисту своїх юридичних позицій".

"Це стосується судових позовів у Міжнародний Суд ООН в Гаазі з приводу порушення Російською Федерацією Конвенції ООН з протидії фінансуванню тероризму, Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Це стосується і порушення Російською Федерацією Конвенції ООН з морського права та низки інших міжнародних документів", – нагадав президент.

При цьому він наголосив на ролі команди найкращих фахівців для підготовки та забезпечення цих судових позовів, яка продовжує свою роботу.

Популярні новини зараз

Курсантам академії СБУ вигадали спеціальну дієту: годують кашею із свіжими хробаками

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

"Сьогодні – черговий етап. Ми підготували розпорядження про представництво України в розгляді Арбітражним Трибуналом Конвенції ООН з морського права по абсолютно чіткій позиції захисту інтересів України у зв’язку з порушення Російською Федерацією суверенних прав України в Чорному та Азовському морях і Керченській протоці", – сказав Порошенко.

Президент України також наголосив, що економічним інтересам нашої держави завдано серйозної шкоди, зокрема ведеться незаконний видобуток корисних копалин, спричиняються суттєві негативні екологічні, інфраструктурні, транспортні наслідки будівництвом Керченського мосту без дозволу України.

Україна подала позов проти Росії до суду в Гаазі: шанси Києва на перемогу та сценарії для Москви.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ЄСПЛ отримав нові докази злочинів на Донбасі.