Медична реформа, яка офіційно стартувала в Україні, не принесе користі, оскільки не орієнтована на вітчизняні реалії та ставить на другий план турботу про пацієнтів

Про це заявив засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута в ефірі запорізького регіонального телеканалу TV5.

«Люди чекають, що після проведених реформ, ситуація в кожній галузі зміниться на краще, але ми спостерігаємо зворотний ефект, у випадку з реформою медицини. А все тому, що цю реформу робили, зовсім не погоджуючи з професійним середовищем, з лікарями. Документ зробили в міністерстві, за канадським варіантом, тому що міністр у нас з Канади. Тільки це інша країна і доходи населення у нас не такі. І ми бачимо, що подібні реформи, на жаль, навпаки, сприяють тому, щоб все менше населення залишалося в нашій країні», - зазначив Сергій Тарута.

Народний депутат зазначив, що дана медична реформа, не є реформою в загальноприйнятому сенсі, оскільки не покликана реформувати медичну галузь, а лише скоротити витрати бюджету на пацієнтів.

«І епідемія кору, якої практично в світі немає - це підтвердження, на жаль, запущеної ситуації в медичній галузі. Це не реформа, а спроба скоротити витрати бюджету на українцях. А, значить, якість медицини в подальшому буде ще гірше. Так, деякі речі необхідно реформувати. Зрозуміло, що на сьогоднішній день дуже багато витрат в лікарнях, які заповнені хворими тільки на 20-30%. Так, потрібно думати про залучення фінансування, але при цьому необхідно не забувати про найважливішої цінності - про людину і як зробити лікування комфортним для пацієнта», - додав Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

Зірка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна оголила сідниці і знайшла застосування своєму шпагату: "Так круто"

Головне за ніч: українці в полоні морозу, образ "дурепи" від Тіни Кароль, день всіх матусь та загадкова загибель школярки

Сотні мітингувальників постраждали в результаті бійки з копами: стріляли зі зброї

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще