У США заявили, що президент РФ Володимир Путін може, хоча б частково, почати виконувати Мінські домовленості в найближчому майбутньому.
Про це нещодавно повідомив директор Center for Eastern European perspectives in Washington D. C. Микола Воробйов.

"Можливо, Росія погодиться на виведення військ з Донбасу і презентує це як виконання своєї частини Мінських домовленостей. Після цього Україні буде запропоновано проголосувати за так званий особливий статус. Такий варіант обговорювався ще пару років тому", – повідомив журналіст.

Він робить акцент на тому, що Володимир Путін все-таки повинен буде хоча б в якійсь мірі виконувати Мінські домовленості, і президент РФ вже зовсім скоро буде робити перші кроки, виводячи російську армію з Донбасу. А головними причинами цього є саме санкції.

Щоб не говорили російські ЗМІ, і як би багато продовольства показово не знищували в РФ, фінансові проблеми дуже сильно зачепили країну. Крім санкцій, які дуже болісно вдарили і продовжують бити по РФ, причин виведення військ з України досить багато.
Як мінімум варто врахувати, що витрати на війну і утримування окупованих територій теж дуже великі.
Та й зараз Донбас може послідувати прикладу Крима 1954 року. Коли зруйнований півострів без будь-яких ознак інфраструктури передали Україні для відновлення. Після того, що відбувалося на Донбасі, ці території так само потребують в порядку, який "ДНР" і "ЛНР" навести не можуть.
Та й крім цього, може бути величезна кількість причин, про які ми можемо навіть не здогадуватися.