Прямо посеред навчального процесу: двом школяркам у Запоріжжі заборонили ходити на уроки без щеплень. Поки що діти будуть навчатися вдома під наглядом родичів.

Дітей без щеплень не пускають до школи.

За словами директора Запорізького академічного ліцею Вадима Комісарова всі діти повинні бути щеплені. Батьки учениці 4-Б Запорізького академічного ліцею Валерія Шелудька і мати учениці 5 класу Вікторії Таранової прийшли до навчального закладу, щоб до кінця все роз'яснити.

У Запоріжжі дівчаток без щеплень відсторонили від занять.

Незважаючи на аргументи батьків, адміністрація школи залишилася при своїй думці, аргументуючи юридичними документами. Зараз ведеться розслідування, після чого визначать, чи можна буде спілкуватися школяркам з іншими дітьми.

Популярні новини зараз

На полиці - 9.27 грн, на касі - ціна в квадраті: відомий супермаркет продає один пакет за ціною двох

"Холостячка" Злата Огнєвіч у весільній сукні вирішила долю нового нареченого: "Тільки я, тільки ти..." 

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

Нагадаємо, що цього тижня синоптики прогнозують різке зниження температури по всій території України. Так, понеділок, 16 вересня, стане останнім теплим днем перед цим осіннім похолоданням.

Як повідомляв Знай.иа в Кирилівці ураган вирішив налякати відпочиваючих: шторм змиває пляжі і заважає відпочиваючим насолодитися оксамитовим сезоном.

Знай.иа писав, що команда Зеленського вирішила переписати Кодекс законів про працю. Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що старий Кзпп "безнадійно застарів".