У Запоріжжі відкрилася унікальна фотовиставка з 60 робіт. Барвисті і цікаві картини розкажуть про красу нашої природи і про те, що нас оточує. Недарма виставка називається "Краса рідного краю".

Барвисті пейзажі Запоріжжя вражають своєю унікальністю.

Проходить вона у Виставковому залі Спілки фотохудожників. Серед робіт ви знайдете незвичайні пейзажі Запоріжжя і його тваринний світ. Особливо тут представлена унікальна фауна Хортиці.

Головною визначною пам'яткою є фоторобота, яка встигла побувати в космосі. Червонокнижний тюльпан Біберштейна настільки сподобався астонавтам, що вони взяли його з собою і сфотографували на фоні Землі. Космонавти відправили авторці Тетяні Аверіной фото на пошту, яке зараз і прикрашає всю виставку.

Картина, яка встигла злітати в космос.

Популярні новини зараз

Бюджет-2022: Рада ухвалила найважливіший документ, хто з депутатів його не підтримав

Українським школярам пояснили, коли почнуться зимові канікули – з класу за новорічний стіл

Трініті постарішала, а у Нео додалося сивого волосся: як змінилися Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс з часів першої "Матриці"

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Показати ще

Також тут представлені портретні фото містян. Справжні емоції на обличчях намагалися передати художники і їм це вдалося.

"На одній з моїх робіт, які представили на виставці, зображена моя бабуся. Перш ніж зробити це фото, я довго її просив. Знімок зроблений спонтанно, і він показує, якою щирою була моя бабуся. Через місяць її не стало", — розповів один з фотохудожників Олег Лагур.

Виставка відкрита для всіх бажаючих.

Нагадаємо, що вчені знайшли воду в атмосфері ймовірно жилої планети під назвою "K2-18b".

Знай.иа писав, що у берегів Колумбії стався крах судна, на якому везли велику партію наркотиків. Екіпажу судна вдалося врятуватися завдяки водонепроникним пакетів з кокаїном.