Стало відомо про те, що унікальне село в Запорізькій області потрапило у всеукраїнський тревел блог.

Таким чином, повідомляється, що автор блогу про подорожі по Україні "вдома краще" присвятив цілий сюжет екоселу, яке розташовується в Запорізькій області. Йдеться про українку, що в Михайлівському районі.

Ведучий показав, як живуть люди, які далеко від цивілізації, і більшу частину продуктів вони вирощують самостійно.

Митні налаштовані не надавати шкоди природи, і сортувати сміття, а потім переробляти його самостійно.

Популярні новини зараз
Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися"
Показати ще

Нагадаємо, що раніше, відомий телеведучий програми "Орел і решка" Євген Синельников побував на Тернопільщині.

Євген показав українцям найяскравіші пам'ятки Тернопільщини, які можна їхати дивитися на власні очі вже зараз. Найцікавішим буде Дністровський розлив, який утворився між двох височин після будівництва Новодністровської ГЕС.

Нагадавши, Знай писав, що Державне агентство розвитку туризму в Україні презентувало свій проморолик. Відео знімали ще в липні на Запорізькій Хортиці. У зйомках взяли участь учасники відомої групи"Антитіла".

Також Знай повідомляв, що Говерлу оцифрують і запропонують прогулятися гірськими стежками онлайн.

Нещодавно Знай передавав, що українка з'їздила до Тернополя і показала його " фішки".