На Закарпатті митці Тетяна та Йозеф Бартош взяли в оренду Чинадіївський замок.

Подружжя закарпатських художників Тетяни та Йозефа Бартошів першими в Україні перетворили напівзруйновану будівлю замку в унікальний діючий культурний центр – замок «Сент-Міклош».

Подружжя змінили долю замку, він змінив – їхні.

"Замки, фортеці і палаци - це не для розваг. Це необхідність, продиктована часом. Є таке поняття, як шляхетність, є такі поняття, як віра у свою землю, є такі поняття, як віра своєму роду і це все було у замках", - говорить хранитель замку "Сент-Міклош" Йозеф Бартош.

Протягом 20-ти років кам’яний велетень є свідком історії кохання Тетяни та Йозефа.

Популярні новини зараз

Берестенко розкрив корупційні схеми в Державній митній службі України

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Чинадіївський замок
Чинадіївський замок

Принадою експозиції замкового музею стали шкрябанки Тетяни Бартош, високу художню цінність яких засвідчили митці зі всього світу на виставці в Марокко.

Більше дивіться в сюжеті Суспільне Закарпаття.

Раніше портал Знай.uа писав про те, що на Прикарпатті виявили секретну бібліотеку Бандери - ми багато чого не знали про ватажка УПА. Знайдені книги пройдуть реставрацію, після чого будуть передані у музей.

Також портал Знай.uа писав, що у Запоріжжі знайшли затоплене кладовище, вчені потирають руки: "Атлантида!" В Запоріжжі почали досліджувати затонуле кладовище, тривають підводні дослідження менонітської колонії Айнлаге, яка була розташована на території сучасного Запоріжжя.

Також портал Знай.uа писав, що байкери рвуть косухи від заздрощів: закарпатський умілець зібрав шикарну колекцію мотоциклів. Приватний «музей» до недавнього часу залишався невідомим для більшості – туди випадково забрідали лише рідкісні туристи.